Jazdy doszkalające Radarowa, Bemowo

Zadzwoń na 509 110 333 i umów się na Jazdy doszkalające Radarowa, Bemowo.

 

Czy zastanawiasz się nad wykupieniem dodatkowych jazd doszkalających tuż przed egzaminem? Martwisz się, że będą to pieniądze wyrzucone w błoto? Nic bardziej mylnego!

Rejon WORD Radarowa czy WORD Bemowo to liczne miejsca, w których na egzaminie państwowym po prostu, mówiąc językiem lapidarnym, można „polec”.

W naszym ośrodku, wykwalifikowani instruktorzy przypomną Ci najtrudniejsze miejsca podczas pokonywania tras egzaminacyjnych. Nie bój się zadawać pytań. To ostatni dzwonek na otrzymanie fachowej odpowiedzi.

Nasi pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nauka teoretyczna, tzw. „na sucho” to jedno, konfrontacja z warunkami na drodze zaś, to drugie.

Nie bój się, że czegoś nie potrafisz. To jest właśnie czas, w którym wspólnie ze swoim nauczycielem korygować będziecie błędy i utrwalać prawidłowe nawyki.

Jeśli nie czujesz się solidnie przygotowany do czynności kontrolno – obsługowych pojazdu, nie wstydź się powiedzieć o tym instruktorowi. Wyrozumiała kadra zdaje sobie sprawę, że coś, co innym przychodzi z łatwością, dla innych może stanowić ogromny problem.

Naszą myślą przewodnią jest aby przede wszystkim solidnie Cię przygotować do prawidłowego poruszania się po drogach.

 

Zadzwoń na 509 110 333 i umów się na Jazdy doszkalające na Radarowej lub na Bemowie !

Sitemap