Terminy kursów kategorii B

Już teraz, jeśli skorzystasz z naszej oferty i do końca marca zapiszesz się na prawo jazdy kategorii B, kurs będzie wynosił jedynie 1 000 zł. Dodać należy, że jesteśmy trzecim pod względem zdawalności ośrodkiem na terenie Warszawy.

 
W naszej szkole możesz skorzystać z dowolnego rodzaju kursu. Organizujemy bowiem tzw. szkolenia weekendowe w godzinach 9:00 – 16:00 i obejmujące dwa weekendy oraz dla na prawdę zabieganych, czyli kursy weekendowe przyspieszone, gdzie nauka odbywa się podczas jednego weekendu.

 
Dla ceniących sobie systematyczność, organizujemy kursy tygodniowe. Zajęcia odbywają się we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 18:00 do 21:00 i trwają przez dwa tygodnie. W ofercie mamy także tygodniowe kursy przyspieszone, które wymagają spotkać od poniedziałku do piątku również w godzinach 18:00 – 21:00.

 
Zajęcia praktyczne odbywają się przez siedem dni w tygodniu. Zaczynamy jeździć już bladym świtem od 7:00 rano aż po głęboki mrok do 22:00.
Nasze biura znajdują się w Warszawie przy ul. Odlewniczej i ul. Radarowej. Od poniedziałku do piątku pracujemy w godzinach 9:30 – 18:00, w soboty zaś od 8:00 do 13:00.

 
Posiadamy również biuro w Pruszkowie, które czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 19:00.
Jesteśmy ośrodkiem, który dostosowuje się do Twoich potrzeb. Wybierz dowolny termin i skorzystaj z naszej oferty.

Sitemap