Nauka jazdy Automatem Warszawa

Nauka jazdy Automatem Warszawa

Zaletą Warszawskiego Ośrodka Szkoleniowego jest prowadzenie szkoleń również na samochodach, które wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów. Wiele szkół wzbrania się przed szkoleniem na takich pojazdach. Okazuje się jednak, iż automatyczna skrzynia biegów występuje w coraz to więcej samochodach. Prawdopodobnie, za kilka lub kilkanaście lat, manualne skrzynie biegów wyjdą z całkowitego użytku.

 

Wybierając nasz ośrodek, będziesz uczęszczał po warszawskich drogach, na których jest ogromny ruch, często zdarzają się kolizje, a stanie w korkach jest nieodzownym elementem podróży w stolicy. Automat sprawdza się tutaj wyśmienicie. Sam zobaczysz jak dynamicznie i lekko będziesz się poruszał. Zyskujesz zatem nie tylko większy komfort jazdy, ale i wzmożoną uwagę na sytuację na drodze oraz mniej powodów do dezorientacji.

 
Świat posuwa się naprzód a my wraz z nim, dlatego w naszej szkole sam możesz dokonać wyboru na jakim pojeździe chcesz się uczyć. Technika jazdy nieco różni się od jazdy ze skrzynią manualną, ale z pomocą naszych ekspertów, szybko i biegle opanujesz tę sztukę. Co więcej, nasi instruktorzy opowiedzą Ci o podstawowych różnicach w budowie silnika obu rodzaju skrzyń biegów, odmiennościach związanych ze sposobem prowadzenia takich pojazdów. Ponadto, dowiesz się o najczęstszych usterkach związanych z obecnością automatycznej skrzyni biegów.
Nie bój się nowości, która wkrótce stanie się codziennością.

 

Przyjdź, zobacz, spróbuj, a się nie zawiedziesz.

Sitemap