Jazdy doszkalające Automatem Warszawa

Visit Website: http://garciniacambogiaaustraliareview.com . Rank Tracker

W naszym ośrodku OSK – OLKA możesz dodatkowo poćwiczyć sobie na samochodach wyposażonych w automatyczna skrzynię biegów. Egzamin również odbywa się na tego typu pojazdach. W naszej szkole, jazdy doszkalające prowadzimy na dwóch samochodach: Mercedes klasy A oraz Kia Sportage 2012. Oba pojazdy wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów. Godzina dodatkowej jazdy Mercedesem to koszt 60 zł/h, zaś w przypadku samochodu Kia to cena 80 zł/h.
Musisz jednak wiedzieć, że prawo jazdy kategorii B przeznaczone do samochodów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów uprawnia Cię do prowadzenia tylko tego typu pojazdów. Nie możesz natomiast siąść za kierownicą samochodu, który posiada manualna skrzynię biegów. Inaczej sprawa wygląda w przypadku robienia kursu prawa jazdy kategorii B gdzie samochody wyposażone są w tradycyjną skrzynię biegów. Otrzymawszy wymarzony dokument, możesz również prowadzić samochody, które zaopatrzone są w automatyczną skrzynię biegów. Zasada odwrotności zatem tutaj nie istnieje. Jeśli jednak jesteś przekonany, że nigdy ni będziesz kierował samochodu z manualną skrzynią, kategoria B – automat jest dla Ciebie.
Jesteśmy przekonani, że w naszym ośrodku sprawnie poradzisz sobie zarówno ze stresem wywołanym wokół egzaminu teoretycznego, jak również zdołasz opanować nerwy i powściągnąć emocje w czasie egzaminu z części praktycznej odbywającej się zarówno na placu manewrowym, jak i w ruchu miejskim.

Sitemap